Egekobi A.Ş. Başkanı HALİL KARAKAYA

BİRLİKTE OLMAK REKABET ETMEKTEN DAHA GÜÇLÜDÜR.

Egekobi A.Ş.

Başkanımızın Mesajı

BİRLİKTE OLMAK REKABET ETMEKTEN DAHA GÜÇLÜDÜR.

Birbirimizle rekabet ederek aşağı çekmektense bir arada durarak her alanda iş birliği yaparak destek olmak bizi büyütecektir.

HİÇBİRİMİZ HEPİMİZ KADAR AKILLI DEĞİLİZ.

Kobilerin deneyim ve bilgileri maalesef çok kısıtlıdır. Bu nedenle şirket ömürleri çok kısa olup Ülkemizde işletmelerin ORTALAMA 12.5 YILDIR. 20 YILDAN DAHA UZUN ÖMÜRLÜ ŞİRKET ORANI İSE SADECE %2 DİR kısacası hali hazırdaki şirketlerimizin 2041 yılını görecek olanların oranı sadece %2

EGEKOBİ A.Ş. birimizin değil, hepimizin ortak aklı olmak için de var. Gelin kendi varlığımıza hepimizin sahip çıkmasıyla daha güçlü Kobilere dönüşelim.

Küresel ölçekteki şirketlerin dahi güçlerini birleştirmek ihtiyacı hissetmeleri günümüz dünyasında KOBİ ler için bir seçenek değil zorunluluk halini almıştır. Peugeot ile Fiat Chrysler birleşti. Yeni firmanın adı Stellantis. İkisi de sürdürülebilir olmayı birleşmekte buldu. Çok sayıda küresel şirket güçlerini birleştirme yolunu seçiyor.

 İş birliği yapmanın yaratacağı sinerji 1+1’i 2 den çok daha büyük yapıyor. Henry FORD’un dediği gibi bizler EGEKOBİDER ile biraraya geldik ve SÜRDÜRDÜK şimdi ise GERÇEK BAŞARIYI başarayı yakalamak için EGEKOBİ İŞBİRLİĞİ A.Ş çatısı altında BERABER çalışacağız.

"Adil Ortaklarla Geleceğe Yatırım..."

BİRARAYA GELMEK BAŞLANGIÇTIR.

BERABERLİĞİ SÜRDÜRMEK İLERLEMEDİR.

BERABER ÇALIŞMAK İSE GERÇEK BİR BAŞARIDIR.

                                               HENRY FORD

0

Ortak

0

Sözleşme

0

İşbirliği